Mamy przyjemność wystawić na sprzedaż samochód naszego stałego klienta - BMW 330d Xdrive Touring z fabrycznym Performance Power Kit.
Trafia do nas wiele aut na regularną pielęgnację ale w przypadku tego samochodu - była to zazwyczaj formalność. Klient pedantycznie wręcz dbał o samochód czego dowodem jest jego niespotykany stan. Skóry oraz wnętrze są matowe i żaden element wnętrza ani nadwozia nie zdrdza przebiegu 130 tys km.

Mechanicznie i blacharsko BMW jest w idealnym stanie. Tym bardziej z czystym sumieniem wystawiliśmy to auto na sprzedaż.
BMW zostało bardzo bogato wyposażone. Pełen pakiet M, 19-sto calowe felgi oraz wspomniany Performance Power Kit. W jego skład wchodzi podniesiona do 286KM moc, 4 tłoczkowe hamulce M oraz większa chłodnica.

Dodatkowo samochód dostał skórę DAKOTA - bardzo wytrzymałą i świetnie sprawdzającą się przy dłuższym użytkowaniu - oraz hak holowniczy oraz system głośnikowy Hi-FI.

Lista wyposażenia jest bardzo długa. Zainteresowanym podeślę na maila konfigurację opiewającą na kwotę ponad 300 000 zł.
3 litrowy Diesel zapewnia nie tylko sporą moc przy niewielkim spalaniu ale też bezproblemowe użytkowanie nawet przy przebiegu przekraczającym 300 tys km.

Klient używał samochodu głównie na trasach więc GPF nie jest zmartwieniem.
Samochód posiadał kilka odprysków od kamieni na masce i zderzaku - zupełnie normalne przy tym przebiegu.
BMW  oczywiście bezwypadkowe. Miało jedną przygodę - przetarcie po stronie kierowcy. Właściciel otarł się o barierki unikając wyjeżdzającego mu pod zderzak auta. Każda część została wymieniona na nową w ASO. Samochód nie ma grama szpachli i przez 4 lata nie sprawił najmniejszych problemów.
Naturalnie zainteresowany dostanie komplet zdjęć oraz pełną historię i informację z ASO BMW Dobrzański - gdzie samochód był regularnie serwisowany.
W komplecie koła i opony zimowe 18 cali - Continental Conti Winter w idealnym stanie.
Oczywiście przed sprzedażą BMW przeszłą pełną inspekcję oraz szereg zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki temu nowy klient kupił samochód w idealnym stanie.