R

Usługi tuningu wizualnego

Wybierz usługę i skontaktuj się z nami. 

Pakiet stylistyczny

Aspekt wizualny jest dla nas tak samo ważny jak mechaniczna strona Twojego samochodu.

Dzięki współpracy z wieloma producentami dokładek jesteśmy w stanie zamówić oraz zamontować dowolny pakiet stylistyczny dla Twojego samochodu.

Odpowiednio dobrane dokładki nadają sportowego charakteru oraz optycznie obniżają samochód przez co wygląda on jeszcze bardziej agresywnie.

Pakiet carbonowy

Wytrzymałość i lekkość elementów carbonowych, sprawia, że są one montowane często w samochodach sportowych lub luksusowych.

Wszystko w celu podniesienia osiągów samochodu przez zmniejszenie wagi elementów oraz poprawę wizualnych aspektów samochodu. 

Skontaktuj się z nami i dowiedz się jakie elementy możey zaproponować do Twojego samocodu!

Felgi aluminiowe / kute

Współpracujemy z topowymi producentami felg aluminiowych i kutych. 

Felgi kute są bardzo wytrzymałe, sprawdzają się w rajdach i ekstremalnych warunkach. Są to wyjątkowo wytrzymałe i lekkie elementy samochodu. 

Felgi aluminiowe są tańszą opcją, wyglądowo nie ustępują felgom kutym, ale mają gorszą wytrzymałość. Zdecydowaną przewagą tego rodzaju felg jest cena. 
 

Personalizacja wnętrz

Pakiet stylizacyjny sprawia, że samochód nabiera zupełnie innego charakteru wnętrza. 

Zadbaj również o wnętrze. To właśnie ten element samochodu jest najczęściej z kierowcą i pasażerami. Gdy prowadzisz pojazd, dobrze jest móc oglądać spersonalizowaną stylistykę wnętrza.