BMW 320d Xdrive Msport


Z przyjemnością sprzedaliśmy kolejne sprawdzone przez nas auto. Tym razem jest to BMW 320d Xdrive Msport. Samochód pełnił rolę auta służbowego w firmie naszego klienta. Jak widać po przebiegu, nie był często używany. Był natomiast częstym gościem na naszym dziale detailingu. Jako auto reprezentacyjne, musiało zawsze być wysprzątane i czyste. Dzięki temu nadal wygląda salonowo.
BMW zostało bardzo bogato wyposażone - konfiguracja zamknęła się na kwocie 253 000 zł z czego 70 000 to samo wyposażenie dodatkowe. Dlatego oprócz głośników Hi-Fi, podgrzewanej kierownicy, dużej nawigacji z apple car play / android auto czy grzanych i elektrycznych siedzeń z pamięcią są również szyby akustyczne oraz pełen pakiet Msport. To razem z perłowym białym lakierem daje naprawdę przyjemną i wygodną konfigurację i idealne auto na długie lata.BMW zostało kupione u krakowskiego dealera tej marki Mcars. Tam też było przez cały czas serwisowane i nadal ma 2 lata pakietu serwisowego.
Samochód nigdy nie miał wypadku ani stłuczki. Jedyne mankament o którym trzeba wspomnieć to odprysk lakieru na tylnych prawych drzwiach.
W zestawie dwa komplety opon. Letnie oraz zimowe.

 

Sprzedany na północ Polski