BMW M3 Competition Xdrive 2022


Mieliśmy przyjemność sprzedać samochód naszego klienta BMW M3 Competition Xdrive.
Była to najprawdopodobniej najlepiej doposażona M3 do sprzedania w Polsce. Można podzielić jej wyposażenie na komfort oraz sport. W tym pierwszym zakresie BMW dostało tapicerkę skórzaną o rozszerzonym zakresie MERINO Silverstone, jak i reflektory laserowe, listwy carbonowe, pakiet innowacji za 21 000 zł czy Hi Fi firmy Harman Kardon.

Właścicielowi również bardzo zależało na odblokowaniu ogromnego potencjału jaki to auto posiada. Dlatego oprócz bardzo bogatego wyposażenia standardowego i opcjonalnego, zdecydował się na zamówienie dodatków Mperformance. Wszystkie wykonane z włókna węglowego (przedni spoiler, progi, dyfuzor, lusterka, spoiler tylny - to tylko kilka z nich) dedykowanego przez BMW do tego właśnie modelu. Cena samych dodatków to 107 000 zł.
Następnie klient bezpiecznie zwiększył moc silnika używając najlepszego Boxa firmy racechip GTS BLACK. Efekt to ponad 612 KM oraz o 100 Nm więcej. Na wszystko jest gwarancja a sam BOX można zdemontować lub odłączyć w każdej chwili.
Wszystkie filtry powietrza zostały wymienione na sportowe firmy BMC a układ wydechowy przeszedł delikatną modyfikację w firmie MG Motorsport i teraz zdecydowanie lepiej brzmi.
Wszystko z zachowaniem pełnej gwarancji BMW.

BMW zaraz po zakupie trafiło do KURO DETAILING na dekontaminację oraz zabezpieczenie ceramiką. Regularnie jest też pielęgnowane wyłącznie w tej firmie. Dlatego samochód nadal wygląda jak prosto z salonu. Pierwszy przegląd zrobiony przy 2000km. W tym czasie samochód nie przekroczył 4000 RPM żeby silnik odpowiednio się dotarł.

Samochód trafił do fana marki na Pomorzu.