R
Sprzedaj samochód z nami

Jeśli właśnie nosisz się z zamiarem sprzedaży swojego auta ale nie wiesz jak się do tego zabrać to zdaj się na nas.

Giełda Kuro zajmie się wszystkim i co najważniejsze oszczędzi Twój czas. Każde auto przyjęte do nas po procesie weryfikacji otrzymuje opiekę concierge, który za Ciebie:

  • przygotuje i sprawdzi samochód,
  • wykona zdjęcia, wyceni auto i wystawi ogłoszenie,
  • przejmie cały proces sprzedaży, odbierania telefonów i negocjacji i jazd próbnych i dokumentów.

 

Po Twojej stronie zostanie wyłącznie podpis na umowie kupna sprzedaży lub fakturze.

Sprawdź samochody klientów które dotychczas sprzedaliśmy

 


Przygotowanie do sprzedaży

Przygotowanie samochodu do sprzedaży wiąże się z koniecznością dogłębnej analizy technicznej i wizualnej. Nasi pracownicy posiadają zestaw procedur, które ułatwiają proces przygotowania samochodu di sprzedaży.

Warto pamiętać, że każde auto jest inne i wymaga indywidualnego podejścia i ekspertyzy dlatego pracę nad samochodem zawsze zaczynamy sod oględzin i konsultacji działami pielęgnacji samochodu i car concierge. Jeśli samochód będzie wymagał opieki działu Mechaniki, wyciągania wgniotek etc – to wycenimy i dopasujemy do budżetu klienta.


Nasza aktualna oferta

Każdy z nas chciałby kupić auto w świetnym stanie, zadbane, z pełną historia i najlepiej odpowiednio sprawdzone. My również.

I właśnie takie auta sprzedajemy. Zanim trafią na naszą Giełdę przechodzą u nas proces weryfikacji dając nam pewność, że wystawiamy samochód wart swojej ceny. Jeśli dane auto nie spełnia naszych standardów to zwyczajnie odstępujemy od sprzedaży.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty w linku poniżej


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.