R

Zabezpiecz swój motocykl

Folia PPF

Folia PPF (Paint Protection Film) to najlepsza ochrona Twojego motocykla.

Folię możemy zainstalować w najbardziej newralgicznych punktach jednośladu, takich jak: reflektory, szyba, owiewki oraz elementy narażone na ścieranie mechaniczne i bezpośredni kontakt z insektami, smarem czy reszkami asfaltu. Oprócz tego, że folia chroni Twój motocykl, posiada też zdolność samoregeneracji.

Pracujemy na sprawdzonej folii STEK, gwarantując jej trwałość i wytrzymałość.

Powłoki ceramiczne

Powłoki ceramiczne to zaraz po folii PPF jedno z najlepszych zabezpieczeń dedykowanych motocyklom.

Z powłoką docieramy w najmniejszy zakamarek Twojej maszyny, więc kilka sezonów Twój motocykl będzie chroniony przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, zabrudzeniami oraz agresywną chemią. Ogromnym atutem powłoki ceramicznej jest łatwość w domywaniu motocykla po każdej, nawet najbardziej wymagającej trasie.

Poza aspektem ochronnym powłoka nadaje lakierowi szklistości, a elementy plastikowe zachowują swój ciemny kolor, będąc chronione przed blaknięciem i zaciekami.

Więcej

Regularna pielęgnacja

Jeżeli zdecydowałeś się na powyższe zabezpieczenie swojego motocykla i chcesz, by służyło ono jak najdłużej, powinieneś regularnie odwiedzać nasz dział, który zadba o zastosowanie odpowiedniej chemii, bezpiecznych środków pielęgnacyjnych dobieranych indywidualnie, pozwolisz także na tworzenie historii swojego motocykla, a nam umożliwisz monitorowanie na bieżąco jego stanu i stanu stosowanych zabezpieczeń.

Motocykl otrzymasz od nas dokładnie umyty i osuszony, a w razie potrzeby sprawdzimy poziom ciśnienia w oponach oraz przeserwisujemy zestaw napędowy (łańcuch, zębatki).

Zobacz cennik

Czas wykonania usługi: od 1 godziny do 48 godzin

Cena: od 499 do 1499 złotych netto

Więcej

USŁUGA DOOR TO DOOR

Usługa Door to door to najwygodniejsza opcja skorzystania z powyższych usług. Kiedy pogoda i czas płata figle, a trafienie w okno pogodowe wydaje się być niemożliwe oferujemy osobisty odbiór motocykla spod Twojego domu, bezpieczny transport na miejsce usługi, a po zakończeniu pracy odstawimy Twój motocykl z powrotem.

Nasze realizacje

Jesteś zainteresowany?
Jesteś zainteresowany kompleksowym SPA dla Twojego motocykla? Daniel Durał - pasjonat motocykli i specjalista w dziedzinie Detailingu jednośladów kompleksowo zadba o Twój jednoślad.

Nasi doradcy

Daniel Durał

Daniel Durał

Formularz kontaktowy

Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny numer telefonu.
Proszę podać poprawny adres e-mail.
Wiadomość nie może być pusta