BMW 540i Xdrive Msport

Z przyjemnością sprzedaliśmy  kolejne sprawdzone i przygotowane przez nas auto. Tym razem było to BMW 540i Xdrive Msport. Samochód kupiony u Dealera BMW Dobrzański w Krakowie. Auto używane przez miłośniczkę marki i pedantycznie wręcz zadbane. Serwisy (ASO) oprócz standardowych zaleceń producenta, wykonywano co 10-12 tysięcy kilometrów (olej i filtry). Wszystkie faktury dotyczące auta, serwisów, wymian etc uporządkowane i do wglądu.
BMW 540i zawsze miało aspirację bardziej sportowego samochodu. Dlatego został wyposażony w tylną oś skrętną, pełny pakiet sportowy M (układ hamulcowy, sportowa skrzynia biegów, 19 calowe felgi, pakiet aerodynamiczny M) oraz sportowe fotele i kierownicę dla pewniejszego ale bardzo wygodnego prowadzenia.
Przebieg zrobiony głównie na długich trasach, dlatego samochód nadal jeździ jak auto z dużo mniejszym przebiegiem. 


BMW zaraz po zakupie trafiło do nas (KURO Detailing) na zabezpieczenie lakieru folią PPF oraz ceramikę. Przód oklejony folią (maska, wnęki klamek, progi wew, próg załadunkowy, reflektory) a reszta lakieru zabezpieczona powłoką ceramiczna 9h - na wszystko faktury. 
Następnie przez cały okres użytkowania, samochód był pielęgnowany wyłącznie detailingowo. Dlatego lakier i wnętrze jest nadal w nienagannym stanie. Coś co na pewno widać na zdjęciach.

Sprzedany do miłośnika marki na podhalu.