VOLVO XC 40 T4 R Design

Samochód był nam bardzo dobrze znany. Volvo przyjechało do nas zaraz po odbiorze z salonu na kompleksowe zabezpieczenie lakieru oraz wnętrza. Na lakier trafiła powłoka ceramiczna a skóry i tekstylia zostały odpowiednio zaimpregnowane. Proces, który powtarzał się co jakiś czas. Jak widać dało to świetne rezultaty bo XC40 prezentuje się jak nowe.

Volvo ma bardzo prostą historię. Służyło jako drugie auto w rodzinie i miało u nas w KURO stały abonament. To oznacza, że każda pielęgnacja, woskowanie czy nawet odkurzanie była cyklicznie wykonywana w naszym SPA. Nigdy nie miało wypadku ani kolizji i najczęściej jeździło spokojnie po Krakowskich ulicach.
Dostało za to bardziej zadziorny wygląd i bogate wyposażenie dzięki pakietowi R- Design, który jest warty około 24 tysiące zł.
Aluminiowe koła 19", w pełni skórzana tapicerka, wstawki dekoracyjne z aluminium czy trójramienna skórzana kierownica to tylko kilka pozycji tego zestawu.
Volvo na bierząco było serwisowane tylko w ASO. Nawet koła i opony zimowe (w cenie samochodu) były na zimę impregnowane i trzymane w naszym magazynie.
Jedynym mankamentem, są drobne odpryski lakieru na przednim zderzaku od kamieni.
Pozatym samochód jest w perfekcyjnym stanie technicznym i wizualnym i spokojnie będzie bezproblemowo służył przyszłemu właścicielowi.
Volvo znalazło nowego klienta na Śląsku