Range Rover 5.0 V8 525 KM Autobiography LWB

Z przyjemnością sprzedaliśmy kolejne sprawdzone i przygotowane przez nas auto. Tym razem był to Range Rover 5.0 V8 525 KM Autobiography LWB. Samochód zakupiony w salonie marki Land Rover Car Master w Krakowie i również tam serwisowany. Auto było samochodem reprezentacyjnym dużej firmy, dlatego od pierwszych kilometrów było użytkowane bez cięcia kosztów. Przed pierwszą jazdą zabezpieczone ceramiką a niektóre elementy folią PPF. Ponadto było regularnie pielęgnowane wyłącznie detailingowo. Dlatego zarówno nadwozie jak i środek nadal wygląda salonowo.
Historia serwisowa (którą z chęcią udostępnię każdemu zainteresowanemu) ze względu na przebieg nie jest długa natomiast co najważniejsze to wszystkie przeglądy wykonywane co max 15 tysięcy kilometrów.
Przez cały czas użytkowania nie było wypadków, stłuczek czy obtarć - całe nadwozie w pierwszym lakierze a felgi nie mają nawet rysek. Naturalnie wszystko można zweryfikować na miejscu i po historii auta. VIN podany w ogłoszeniu.

Range Rover ma bardzo bogate wyposażenie podstawowe i opcjonalne. Zdecydowanie jest to za długa lista żeby ją tu opisać. 
Warto natomiast wspomnieć o takich udogodnieniach jak:
- System Surround Meridian 825W + 10" ekrany dotykowe dla pasażerów tylnych siedzeń. Idealne do oglądania filmów lub pracy w długiej podróży.
- Osobne siedzenia tylne Executive Class - grzane i wentylowane, z masażami, pamięcią oraz konsolą centralną która może służyć jako trzecie miejsce.
- Pakiet TOWING czyli elektryczny Hak, specjalne kamery 360 wspomagające holowanie oraz opaska VIP którą można zamknąć i otworzyć auto bez kluczyków
- Specjalna miękka skóra anilinowa oraz wykończenie szlachetnym drewnem Black Burr Ash.

Ten Range Rover ma dużo więcej do zaoferowania a biorąc pod uwagę (drugą już) podwyżkę cen nowego modelu - jest to okazja do kupienia auta z niemal identycznymi walorami i możliwościami jak najnowszy Range - za mniej niż połowę ceny.

 

Znalazł klienta na południu Polski.