Volkswagen Scirocco R 


Mieliśmy przyjemność sprzedać auto naszego stałego klienta Volkswagen Scirocco R.
To dość rzadko spotykany samochód. Większość ludzi decydowała się na Golfa ze wględu na lepszą funkcjonalność ale to właśnie Scirocco mogło się pochwalić dużo ciekawszą stylistyką.
Sprzedawany przez nas egzemplarz jest o tyle ciekawszy, że pochodzi z Polskiego salonu, nigdy nie miał wypadku i posiada niski przebieg.

Scirocco zostało zakupione w dziale samochodów używanych firmy LELLEK w Sopocie z przebiegiem 50 000 km. Poprzedni właściciel kupił go własnie tam a potem oddał w rozliczeniu.
Mój klient przejechał nim dodatkowe 40 000 km zawsze serwisując w ASO VW.
Samochód nigdy nie uległ żadnej awarii - co łatwo można sprawdzić w historii serwisowej. Wymieniano jedynie części eksploatacyjne mocno pilnując interwałów. To było ulubione auto klienta więc dbanie o jego stan mechaniczny było priorytetem.
My w Kuro zadbaliśmy o stan nadwozia i wnętrza co zresztą świetnie widać na zdjęciach. Samochód wogóle nie zdradza swojego przebiegu. Na całym samochodzie jest oryginalny lakier. Na przodzie natomiast można znaleźć pewnie ubytki. Na masce widać kilka odprysków od kamieni a na zderzaku widoczne są obtarcia na dolnej części.
Są to normalne ślady zużycia ale potencjalny kupujący powinien o nich wiedzieć.
Nasz dział mechaniki dogłębnie sprawdził samochód przed przyjęciem do sprzedaży. Jedyna niepokojąca rzecz - lejący oring na downpipie - został wymieniony na nowy.
Przed wystawieniem na sprzedaż Scirocco przeszło przegląd (wymiana olejów oraz filtrów) i zostały już założone zimowe opony. 
Scirocco posiada bardzo bogate wyposażenie łącznie z highendowym systemem Audio firmy DYNAUDIO. Ta firma projektowała system audio dla Bugatii. 
Samochód znalazł nowego właściciela we Francji.