RANGE ROVER SPORT 

Mieliśmy przyjemność wystawić na sprzedaż samochód naszego klienta - Range Rover Sport SD4 z bardzo niskim przebiegiem - 66 tysięcy kilometrów. Samochód  bardzo zadbany. Używany jako ekonomiczny rodziny samochód do wspólnych podróży.

Range Rover ma bardzo ciekawą konfigurację. Dwu litrowy silnik Diesel zapewnia bardzo dobrą dynamikę odwdzięczając się niskim spalaniem i równie niską awaryjnością. Coś czego nie można powiedzieć o jego większym bracie 3.0 V6 Diesel.
Właściciel świadomie wybrał taką specyfikację. Zależało mu na wybitnych właściwościach terenowych jakie reprezentuje marka Land Rover ale też na niskim spalaniu i bezpieczeństwie swojej rodziny. Wybrał tylko opcje które miały sens ekonomiczny i komfortowy.
Dla tego we wnętrzu znajdziemy system Audio premium firmy MERIDAN dający wybitne brzmienie szczególnie w połączeniu z telefonem i muzyką z serwisów streamingowych.
Dwu strefowa klimatyzacja, Nawigacja Satelitarna, Panoramiczny dach do podziwiania gwiazd, czujniki parkowania z kamerami, automatyczna skrzynia biegów ZF, ambient lighting czy np ogrzewana szyba przednia - jedno z najlepszych rozwiązań w naszym klimacie.
A wszystko to z mocą 245 Koni mechanicznych i spalaniem jednocyfrowym.
Wnętrze nosi delikatne ślady użytkowania - np znajdziemy rysy na tylnej obudowie przednich foteli. Oprócz tego - lakier, nadwozie i cała reszta jest w wybitnym stanie.
Ponadto tapicerka ze skóry i materiały pomaga w utrzymaniu samochodu w czystości

Oryginalny dywanik kierowcy miał dziurę - dlatego zamówiliśmy nowe- wyższej jakości.

Samochód w cenie miał dodatkowo komplet oryginalnych kół zimowych z oponami.

Został sprzedany do miłośnika marki z małopolski.