Samochód był czwartym autem w domu, głównie wykorzystywany na długie trasy przez co posiada stosunkowo niewielki przebieg jak na 8 letnie auto a wnętrze nadal jest matowe i posiada bardzo lekkie ślady użycia.

Nasz klient kupił Panamerę w Niemczech w Salonie Porsche. Szukał właśnie takiej specyfikacji i tam była dostępna od ręki. Wcześniej jeździł nią dyrektor tego właśnie salonu. Naturalnie na całą transakcję są wszystkie dokumenty. W dniu kupna miała przebieg 20 000 km.

Resztę swojego życia spędziła w Polsce jako auto na trasy. Idealnie do tego się nadaje nie tylko ze względu na bardzo mocny ale oszczędny silnik, ale też dzięki wyposażeniu.

14 zakresowe komfortowe i w pełni elektryczne fotele zapewniają świetny komfort w połączeniu z pneumatycznym zawieszeniem. A 100 litrowy zbiornik paliwa daje wygodę podróżowania na długim dystansie bez częstych wizyt na stacjach benzynowych.
Sportowych właściwości tego auta nie trzeba nikomu przedstawiać, ale takie umiejętności wymagają odpowiedniego serwisu. Te były wykonywane zawsze w ASO Porsche w Katowicach.

Wszystkie wpisy w książce serwisowej.
Panamera była zawsze garażowana, regularnie pielęgnowana i woskowana co zresztą widać po stanie lakieru. Auto naturalnie posiada drobne odpryski od kamieni z podróży autostradowych ale co najważniejsze nie miało nigdy wypadku ani stłuczki.

Jedyna szkoda to przerysowanie na prawym tylnym błotniku podczas parkowania w garażu. Oczywiście do wglądu zdjęcia oraz faktura z naprawy w ASO w Warszawie.
Pomiar Miernikiem Lakieru na całości auta pokazuje pierwszy lakier, a w miejscu obcierki pokazuje 240 mikronów.  Wnikliwa inspekcja  wykonana na życzenie nowego klienta w salonie Porsche Kraków nie wykazała najmniejszych nieprawidłowości. 

Auto zostało na południu Polski gdzie służy jako spełnienie marzeń przemiłej Pani.