Ten Mercedes był własnością nazej stałej klientki.
Przyjeżdzał do nas na stałą pielęgnację od lat więc znaliśmy jego stan bardzo dobrze.


Tym Mercedesem opiekowaliśmy się już wiele razy. Zwrócił naszą uwagę bo jest to niespostykana wersja C klasy. Została kupiona w Niemczech jako roczne auto. Głównie z jednego powodu - jest to jeden z bardziej oszczędnych silników w tej klasie. Spalanie poniżej 4 litrów to norma.
Klientka po prostu szukała auta klasy premium ale bardzo oszczędnego. Dlatego właśnie kupiła to auto. Samochód był na bieżąco serwisowany w ASO a później w wyspecjalizowanym warsztacie. Nigdy nie miał awarii. Ze względu na swoją pracę, klientka musiała mieć samochód zawsze w idealnym stanie. Dlatego na biężąco był pielęgnowany, prany i woskowany. Coś co łatwo można zauważyć na zdjęciach.
Samochód jest zupełnie bezwypadkowy. Zwróciliśmy natomiast uwagę na dwa defekty
1. Odpryski od kamieni na przednim zderzaku. Norma przy większym przebiegu.
2. Prawa strona samochodu miała rysę od klucza. Drzwi zostały pomalowane jeszcze raz. Naturalnie brak szpachli co potwierdza badanie czujnikiem lakieru.
W kwietniu tego roku zostało wymienione sprzęgło na nowe. W zeszłym roku miała miejsce naprawa klimatyzacji. Na wszystko są oczywiście faktury.
Pomimo oszczędnego silnika samochód nadal ma niezłe wyposażenie standardowe. Automatyczna klimatyzacja, radio z nawigacją i możliwością podłączenia telefonu, elektrycznie ustawiane fotele, światła LED, tempomat, sterowanie głosem i wiele innych.
Oczywiście przed sprzedażą Mercedes przeszedł  pełną inspekcję oraz szereg zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki temu nowy klient kupił samochód w idealnym stanie.