Mercedes A45 AMG

Mieliśmy przyjemność sprzedać samochód naszego stałego klienta który był częścią małej kolekcji. Traktowany zdecydowanie jako fun car do okazyjnej jazdy po mieście. Dlatego też zachował się w świetnym stanie mechanicznym i wizualnym. A Box podnoszący moc do 410KM i 600 Nm zdecydowanie zwiększa frajdę z jazdy. Założony w profesjonalnej firmie Vcentrum Warszawa i skonfigurowany tak, że w każdej chwili można go odłączyć jeśli ktoś chciałby wrócić do oryginalnych ustawień.


Mercedes został kupiony w ASO BRABUS w Warszawie jako auto z programu selected. Poprzedni właściciel przejechał nim 60 tysięcy km, po czym zostawił w rozliczeniu i kupił nowe.
Od tego momentu samochód został w rękach mojego klienta i kontynuował wszystkie serwisy w ASO. Używany głównie przez Żonę właściciela więc nie było to auto upalane przez młodą i niedoświadczoną osobę, a jeżdzone spokojnie z dzieckiem.
To zdecydowanie widać i czuć podczas jazdy bo podzespoły nie są wyeksploatowane. A45 przyspiesza mocno ale liniowo i bez szarpnięć a skrzynia zmienia biegi gładko.
Każde auto, które trafia do nas na sprzedaż, musi przejść kilka jazd próbnych. Chcemy mieć pewność, że przyszły właściciel nie będzie miał nieprzyjemnych niespodzianek.
Skoro o część mechaniczną nie musimy się martwić, to czas na resztę.

Klient był częstym gościem naszego detailingu dlatego nadwozie i środek są bardzo zadbane. Regularnie impregnowane i woskowane. Co trzeba na pewno nadmienić to odpryski lakieru (od kamieni) na przednim zderzaku i froncie maski. To niestety przypadłość dotycząca wszystkich aut.

A45 jest jednym z tych aut które genialnie łączą frajdę z jazdy z praktycznościa auta miejskiego. Sprzedawany egzemplarz znalazł klienta, który szukał właśnie tak zadbanego auta. Teraz jeździ po północy Polski.