Opis samochodu

 

MAZDA KARAI 

Z przyjemnośćią wystawiliśmy na sprzedaż auto naszego klienta Mazdę MX5 w wyjątkowej specyfikacji.
Edycja KARAI była wypuszczana jedynie na rynek niemiecki charakteryzując się fotelami RECARO wykończonymi skórą i alcantarą, pełnym wyposażeniem, specjalnym lakierem METAL GREEN METALIC, sportowym zawieszeniem, hardtopem i 17-calowymi felgami.
Co jest miłą niespodzianką jak na ten rocznik i model, to przebieg. Niemal 27 tysięcy km. to niespotykany wynik wśród aut używanych a co dopiero przy Maździe MX5.

Nasz klient kupił ją od drugiego właściciela już w Polsce jako spełnienie marzeń. Niestety jest dość wysoki i na dłuższą metę będzie potrzebował większego gabarytowo samochodu. Co natomiast się nie zmieniło to idealny stan tego samochodu. Wygląda, jeździ i zachowuje się jak nowy.
Zresztą wystarczy zabrać go do ASO lub jakiejkolwiej stacji mechanicznej a potwierdzą to samo. Po zakupie w Polsce auto dostało powłokę ceramiczną i impregnację dachu. Jak każde auto przez nas wystawiane - było przez nas regularnie pielęgnowane i zabezpieczane.
Jak pisałem wyposażenie jest bardzo bogate minus (na całe szczęście) nawigacja satelitarna. Jest za to świetnie działający system HI-FI Bose.
Dach składa się szybko i był regularnie smarowany. Do Mazdy są dwie kierownice. Ta na zdjęciach została obszyta alcantarą dla lepszego trzymania. Naturalnie dokładamy również oryginalną.
Jedyny defekt o jakim trzeba wspomnieć to
- mała kolizja jeszcze w niemczech niedługo po zakupie. Sam front. Wymieniony zderzak i lampy na nowe. Wszystko w ASO i wszystko z ubezpieczenia. Samochód został ekstensywnie sprawdzony przez nasz dział mechaniki. Nadwozie i struktura samochodu nie jest w najmniejszym stopniu naruszona. Zresztą jak pisałem można śmiało sprawdzić w jakimkolwiek serwisie lub w ASO. 
Oprócz tego samochód nie tylko prezentuje się zjawiskowo ale podobnie też jeździ i jako limitowana wersja z tak niskim przebiegiem będzie długo trzymał cenę. 
Samochód znalazł nowego klienta we Francji.