Mazda 3 ENSO

Mieliśmy przyjemność sprzedać, ledwo używany samochód naszego klienta - Mazdę 3 ENSO. To najbogatsza wersja wyposażeniowa i wszystko co było na liście dodatków zostało zamówione do tego egzemplarza. Klient używał samochodu bardzo sporadycznie co widać po znikomym przebiegu - 20 tysięcy kilometrów. Przy roczniku 2020 (data pierwszej rejestracji) jest to bardzo skromy wynik. Co więcej, klient wykupił do Mazdy przedłużoną gwarancję do 2026 roku.

Mazda trafiała do nas regularnie na pielęgnację nie tylko karoserii ale również wnętrza. Skórzana tapicerka była odpowiednio nawilżona dlatego nawet po trzech latach - wygląda jak nowa.
Dlatego też przyjemnie się to auto wystawia :)
Samochód jest oczywiście bezwypadkowy, natomiast "uprzejmy" sąsiad przerysował drzwi i samochód trafił do ASO na ponowne malowanie tych elementów.
Na wszystko naturalnie są faktury.
Auto ma dwa komplety felg i opon - letnie i zimowe. Oba są w cenie auta.

Mazda z tym wyposażeniem, naprawdę oddaje klimat samochodu wyższej klasy. Wstawki ze skóry na desce rozdzielczej, nagłośnienie BOSE, Head Up Display, automatyczna skrzynia biegów czy klimatyzacja i podgrzewanie kierownicy oraz siedzeń to zaledwie kilka pozycji z szerokiej listy wyposażenia.
Mazda trafiła do młodej pary z południa Polski.