Kia Stinger 3.3 T-GDI V6 GT AWD


Mieliśmy przyjemność sprzedać samochód naszego stałego klienta – Kię Stinger V6 GT AWD
Tego Stingera znamy bardzo dobrze, bo jego właściciel oraz jego firma mają u nas stały abonament i pielęgnujemy ich całą flotę. Regularne woskowanie, dekontaminacja, impregnacja skór w połączeniu z delikatnym traktowaniem i serwisowaniem w ASO daje idealny przykład używanego auta, które zachowało salonową świeżość.

Kia Stinger została zakupiona w Salonie KIA RM Filipowicz w Krakowie. Jako auto reprezentacyjne, musiała posiadac pełne wyposażenie. Z wyjątkiem panoramicznego dachu na pokładzie znajdziemy pełną liste wyposażenia dodatkowego.
Podgrzewane i wentylowane fotele,
audio Harman Kardon,
lane assist,
tempomat
podgrzewana kierownica
Head Up Display
To zaledwie kilka elementów które czynią z tego - bądź co bądź sportowego samochodu - bardzo wygodną limuzynę do połykania kilometrów.
Wszystkie serwisy były wykonywane w tym samym salonie w odpowiednich interwałach. Jak już pisałem, my (firma Kuro Detailing) zadbaliśmy również o regularną pielęgnację wnętrza i lakieru.
Samochód nigdy nie miał wypadku ani nawet stłuczki natomiast chciałbym wspomnieć o kilku rzeczach, które się wydażyły podczas użytkowania.
1. Przy cofaniu klient zahaczył w wyższy krawężnik. Pękła czarna listwa ozdobna w zderzaku. Cały został wymieniony na nowy. Naturalnie wszystko wykonane w ASO.
2. W tym roku, również na tylnym zderzaku (w rogu po stronie kierowcy) pojawiło się drobne pęknięcie lakieru. Prawdopodobnie szkoda parkingowa. Sprawca nie zostawił kontaktu :D
Oczywiście szkoda została naprawiona. Oprócz tego - nie było innych incydentów czy problemów ale chcemy żeby przyszły nabywca miał pełną świadomość całej historii.
Kia w tym momencie ma założone świeże Michelin Pilot Sport 4s - kupione wrzesień 2021
W komplecie dodajemy 4 opony zimowe Vredestain wintrac extreme - NOWE.
Oczywiście jak to Kia gwarancja 7 lat od daty pierwszej rejestracji czyli do stycznia 2027. 
Samochód trafił do klientki z małopolski,  która marzyła własnie o takich samochodzie