R
Certyfikat aplikacji powłoki ceramicznej we wnętrzu Cupra Formentor
Aplikacja powłoki ceramicznej na Cupra Formentor
Aplikacja powłoki ceramicznej na nowy samochód
Powłoka elastomerowa na tle zabezpieczonego samochodu
Certyfikat aplikacji powłoki ceramicznej we wnętrzu Cupra Formentor
Aplikacja powłoki ceramicznej na Cupra Formentor
Aplikacja powłoki ceramicznej na nowy samochód
Powłoka elastomerowa na tle zabezpieczonego samochodu

Zabezpieczenie w salonie samochodowym czy w studiu detailingowym?

Zabezpieczenie samochodu to krok, który wymaga przemyślanej decyzji i należy do kluczowych aspektów utrzymania jego doskonałego stanu nie tylko w chwili odbioru ale przez cały okres użytkowania.
Jak długo wybierasz markę, kolor oraz wyposażenie swojego samochodu?
Czy wybierając zabezpieczenie  nie powinna być to decyzja przemyślana?
Choć zainteresowanie ofertą salonu samochodowego na nałożenie powłoki może być kuszące, warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług profesjonalnego studia detailingowego.
 

Dlaczego? Oto kilka istotnych powodów:


Produkt i jego jakość:

Warto zadać pytanie, jaki konkretnie produkt zostanie użyty do zabezpieczenia lakieru samochodu. Czy to będzie produkt renomowanej marki, gwarantujący długotrwałą ochronę i doskonały efekt?  W KURO stosujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, które są starannie wyselekcjonowane pod kątem skuteczności i trwałości oraz zostały przetestowane przez lata naszych testów.

Profesjonalizm i doświadczenie:

Istotne jest także kto będzie nakładał powłokę na lakier samochodu. W profesjonalnym studio detailingowym pracują specjaliści z odpowiednim doświadczeniem i wiedzą, którzy są przeszkoleni w zakresie właściwego aplikowania powłok ochronnych. Dzięki temu można mieć pewność, że praca zostanie wykonana rzetelnie i profesjonalnie.

Przygotowanie lakieru:

Warto zwrócić uwagę, czy zakres usługi obejmuje również etap przygotowania lakieru przed nałożeniem powłoki. Nawet lakier nowego samochodu wymaga odpowiedniego przygotowania, aby powłoka mogła zostać nałożona w sposób skuteczny i trwały. W 90 procentach nowych samochodów konieczne jest również wykonanie odświeżenia lakieru na których znajduję się masa mikrorys, osadów transportowych czy śladów po naklejkach zabezpieczających. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że etap ten bardzo często jest pomijany w salonach przez co powłoka zostaje zaaplikowana na lakier posiadający defekty.

Potwierdzenie zastosowania produktu:

 Warto upewnić się, czy po zakończeniu usługi otrzyma się potwierdzenie zastosowania konkretnego produktu oraz czy wszystkie deklarowane etapy zostały wykonane. To ważne dla zachowania transparentności i pewności co do tego, co zostało zrealizowane. Ciężko zweryfikować jakość aplikowanej powłoki przed odebraniem samochodu dlatego warto dokładnie dopytać co zostało zrobione i jakim produktem.

Czas trwania usługi:

Proces zabezpieczenia oraz przede wszystkim wygrzania samochodu wymaga odpowiedniego czasu. W Kuro aplikacja powłoki to od 2 do 3 dni roboczych, jest to czas potrzebny na przygotowanie, zabezpieczenie oraz odpowiednie wygrzanie powłoki które gwarantuje jej trwałość; aplikacja powłoki w jeden dzień? Nie w KURO Detailing.

Dalsza opieka nad samochodem:

W KURO Detailing aplikacja powłoki to dopiero początek przygody z detailingiem,  po aplikacji powłoki dokładnie tłumaczymy jak dbać o samochód aby jak najdłużej pozostał idealny, dodatkowo możesz nadal kontynować przygodę z detailingiem podczas regularnych comiesiecznych zabiegów SPA.  W KURO regularnie opiekujemy się większością zabezpieczonych przez nas samochodów.

Koszt usługi:

Pomimo często wyższych cen oferowanych przez salony samochodowe, nie idą one w parze z jakością. Najczęściej usługę w salonie wykonuje zewnętrzna firma która kwotą za zabezpieczenie musi podzielić się z salonem oraz handlowcami przez co odbija się to na jakości poprzez stosowanie tańszych produktów ( często innych niż proponowane początkowo). Profesjonalne studia detailingowe mogą oferować konkurencyjne ceny, uwzględniając przy tym wysoką jakość świadczonych usług.

Usługi dodatkowe:

Kuro to prawdziwe centrum motoryzacyjne w którym w jednym miejscu oferujemy pełny pakiet zabezpieczenia samochodu zarówno powłokami jak i foliami ochronnymi, a także zabezpieczenie antykorozyjne podwozia systemem Waxoyl.

Podczas jednej wizyty możemy nie tylko zabezpieczyć lakier powłokami ochronnymi ale również rozszerzyć usługę o zabezpieczenie bezbarwną folią ochronną PPF najbardziej narażonych elementów samochodu jak wnęki klamek, próg załadunkowy czy dekory we wnętrzu pojazdu. Każdy z elementów samochodu może zostać zabezpieczony odzielnie. To Ty decydujesz jak zabezpieczony będzie Twój samochód, nasi doradcy chętnie pomogą wskazać odpowiedni pakiet w zależności od koloru, sposobu użytkowania lub czasu przez który samochód będzie użytkowany.Podsumowując, wybór profesjonalnego studia detailingowego może przynieść szereg korzyści w kontekście skutecznego i trwałego zabezpieczenia lakieru samochodu. Dbałość o każdy szczegół oraz wysoka jakość świadczonych usług są kluczowe dla zachowania doskonałego stanu pojazdu na dłuższą metę.