R

Śniadanie & GablotaŚniadanie & Gablota - to cykl niezwykle interesujących imprez motoryzacyjnych które od 2017 roku łączą pasjonatów motoryzacji z całej Polski.
 

"Kraków jako ostatni z miast otwierał swój sezon regularnych Śniadań, ale cóż to było za otwarcie! Po raz kolejny zapełniliście Strefę Błonia po brzegi pięknymi samochodami i Waszymi uśmiechami, co staje się już tradycją. Dziękujemy Wam bardzo, że byliście z nami w tym dniu i do zobaczenia na kolejnej lipcowej edycji!

Partnerem naszego otwarcia sezonu było KURO i KURO Luxury, które zaprezentowało część swojej niezwykłej floty !"

Tak niesamowite wydarzenie w Krakowie opisali sami organizatorzy, z naszej strony możemy tylko potwierdzić, wspaniała atmosfera, piękne samochody i prawdziwy motoryzacyjny klimat, na wydarzeniu spotkać mogliście nie tylko samochody KURO Drive Club , ale również wiele samochodów które regularnie odwiedzają KURO na pielęgnację oraz modyfikacje.

KURO spotkać mogliście już na wydarzeniach Turbopomoc, Śniadanie & Gablota oraz Tuning Show EXPO którego kolejna edycja już wkrótce, już dziś serdecznie zapraszamy do naszego stanowiska, jak co roku mamy dla Was coś nowego  :)

Dziękujemy organizatorom za podzielenie się z nami zdjęciami z wydarzenia, którą  przygotowali dla Was @skxphoto i @f.k_automotive

Zapraszamy na kolejną edycję która odbędzie się już  niedługo w Błonia Bistro, al. 3 Maja 55