Powłoka Elastomerowa - Aqua E-Coating PRO

Powłoka elastomerowa to innowacyjna i zaawansowana technologicznie metoda w świecie powłok samochodowych. Oparte są na unikalnych właściwościach chemicznych elastomerów, zapewniają wyjątkową ochronę różnego rodzaju pojazdów, w tym samochodów, motocykli, łodzi i samolotów. Po utwardzeniu elastomer tworzy elastyczną, a zarazem bardzo twardą membrane, która ma wiele zalet i pod wieloma względami przewyższa powłoki ceramiczne.

E-coating można bezpiecznie nakładać na wszelkiego rodzaju lakiery (połysk, satyna), folie, felgi, elementy szklane i plastikowe, a ich gruba warstwa zapewnia maksymalna ochronę.
 

Powłoki elastomerowe stały się najnowszym i najbardziej zaawansowanym produktem na rynku, ich wyjątkowe właściwości i trwałość sprawiają, że są rozwiązaniem dla najbardziej wymagających klientów. Elastomer to nie tylko ochrona lakieru ale również jego ułatwiona pielęgnacja, dzięki swojej hydrofobowości powłoka utrudnia przywieranie brudu oraz znacznie ułatwia bieżącą pielegnację samochodu.

W KURO oferujemy zabezpieczenie Aqua E-coating PRO powłoką dostępną wyłącznie z akredytacją dla profesjonalnych salonów auto detailingu.

Odbierasz  nowy samochód i rozważasz jego zabezpieczenie? Odwiedź KURO Detailing Kraków lub skontaktuj się z naszym specjalistą:
 

Jakub Godula

Manager działu KURO Detailing