Mustang 5.0 GT 2018r z Polskiego Salonu


Mieliśmy przyjemność sprzedać samochód naszego stałego klienta w chyba najbardziej poszukiwanej specyfikacji - GT 5.0 V8 na manualnej skrzyni i z pełnym wyposażeniem.
Mustanga znamy bardzo dobrze, bo był stałym klientem naszego działu detailingu. Od pierwszych kilometrów miał zabezpieczoną karoserię ceramiką Max Protect V1, a wnętrze zaimpregnowane kosmetykami Colourlock. Takiego samego zestawu używamy nawet w najdroższych autach.
Samochód nigdy nie był pielęgnowany w innym miejscu niż u nas co zdecydowanie widać po jego stanie. Lakier ma piękną głębię i brak zarysowań a wnętrze nadal jest matowe.
Musimy przyznać, że jest w tym duża zasługa samego klienta który jest bardzo skrupulatną i pedantyczną osobą, co w przypadku dbania o samochód - jest ogromnym plusem.

Nasz klient kupił Mustanga w 2018r we Wrocławiu. Auto wyposażył bardzo bogato. Pełną specyfikację podeślę zainteresowanym natomiast warto wymienić takie elementy jak:
- gwarancja Ford Protect 6lat / 120 000 km.
- zawieszenie Magne Ride TM
- pakiet premium 2
- aktywny wydech
- skórzana tapicerka premium oraz fotele ogrzewane i chłodzone
- Nagłośnienie Bang and Olufsen subwooferem
- lakier metalizowany Magnetic Grey

Oprócz regularnych wizyt w naszym dziale detailingu KURO, klient pomimo małego przebiegu regularnie odwiedzał ASO na przeglądy i serwisy :
Pierwszy po delikatnym dotarciu po 3000 km
Każdy następny równo co rok, pomimo przejeżdżania zaledwie kilku tysięcy KM rocznie. Zawsze na własnym i prawidłowo dobranym do silnika oleju MOTUL.
Takie wizyty okazały się potrzebne, ponieważ odkryto poluźnienie napinaczy rozrządu - i zostało wszystko wymienione na gwarancji.
Oczywiście na każdy przegląd, serwis, naprawę czy nawet mycie - są faktury, które dostanie nowy klient.
Ford był drugim autem w domu, dlatego też jego przebieg jest symboliczny.
W tym momencie stoi na letnich oponach Michelin Pilot Sport 4s
W cenie auta również opony zimowe Nokian W4 AR
Sprzedany miłośnikowi marki z południa Polski.