Zdecydowaliśmy pomóc klientowi w sprzedaży ze względu na wyjątkowy stan i historię tego auta.
Przez 12 lat przejechał zaledwie 127 000 km i jako auto dyplomaty, był drobiazgowo serwisowany i utrzymany w idealnym stanie.

Ford został kupiony przez właściciela we Włoszech gdzie pełnik funkcję dyplomaty w 2010r. W 2016r został przeniesiony do Polski i samochód został przerejestrowany w naszym kraju - nadal pozostając w rękach jednego właściciela. Ze względu na jego pracę samochód mógł być serwisowany i pielęgnowany ze zwrotem kosztów. Co oznacza, że wszystko było robione na bieżąco bez względu na koszty. Jednym z przykładów jest rozrząd zrobiony przy przebiegu 100 000 km. Nie wymagała tego książka serwisowa ale klient chciał mieć spokój.

Podobnie wyglądała eksploatacja. Kuga na bieżąco była woskowana i myta - co zdecydowanie widać po wnętrzu oraz po nadwoziu.
Samochód  bez wypadkowy. Nigdy również nie miał stłuczki. Po stronie kierowcy była ryska od "życzliwego sąsiada". Została pomalowana w ASO - można naturalnie sprawdzić wszystko w historii oraz miernikiem lakieru.

Wersja Titanium odznaczała się bardzo bogatym wyposażeniem.
Keyles start, automatyczna klimatyzacja, pół skórzana tapicerka, dach panoramiczny, wysokiej klasy audio z USB, podgrzewana przednia szyba, napęd na 4 koła, sterowanie głosowe i wiele innych.

Cena jest wyższa niż inne egzemplarze - ale o tak drobiazgowo utrzymane auto naprawdę trudno. Naturalnie można sprawdzić samochód na każdej stacji diagnostycznej lub w dowolnym ASO. W komplecie pełna historia, wszystkie faktury, dwa kluczyki i wszystko co przyszło z autem.
Nowy klient kupił auto po 10 minutach. Sprawdził wcześniej osiem innych egzemplarzy i każdy bardzo odbiegał od stanu zachwalanego w ogłoszeniu.

Samochód pozostał na południu jako auto rodzinne.