R

BMW X5M Competition    Nowe 𝐁𝐌𝐖 𝐗𝟓𝐌 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐞𝐭𝐢𝐭𝐢𝐨𝐧 zostało przez nas zabezpieczone bezbarwną folią ochronną 𝐒𝐓𝐄𝐊 𝐃𝐘𝐍𝐎𝐦𝐚𝐭𝐭. Folia DYNOmatt to nie tylko ochrona ale przede wszystkim nowy wygląd samochodu.
       Dzięki zawinięciu krawędzi folii samochód wygląda jakby fabrycznie opuścił salon w matowym lakierze, zadanie takie jest znacznie bardziej wymagające oraz czasochłonne niż oklejenie samochodu do krawędzi z gotowych formatek ale efekt końcowy wynagradza cały trud włożony w aplikację folii PPF.

𝐃𝐞𝐭𝐚𝐥𝐞 - to właśnie one decydują o końcowym wyglądzie Twojego samochodu.

NIestety coraz częściej spotykamy się z samochodami oklejonymi foliami matowymi bez zawijania krawędzi, docinanymi na samochodzie przez niedoświadczonego aplikatora folii czy robione po kosztach na szybko.
W przypadku folii PPF idealnie sprawdza się powiedzenie "co tanie to drogie", czasem zaoszczędzony tysiąc przekłada się na kilka tysięcy podczas zrywania i ponownej poprawnej aplikacji folii lub lakierowania pociętego lakieru w skrajnych przypadkach .
Oczywiście sam wygląd to nie wszystko, dodatkowo w samochodzie zamontowaliśmy również aktywny układ wydechowy MGmotorsport.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.