R

Audi SQ8 & BMW X5


𝐀𝐮𝐝𝐢 𝐒𝐐𝟖 oraz 𝐁𝐌𝐖 𝐗𝟓 to kolejne samochody zabezpieczone przez nas w całości bezbarwną folią ochronną 𝐏𝐏𝐅, zabezpieczenie całości pojazdu bezbarwną folią ochronną to inwestycja na lata dlatego ważny jest wybór odpowiedniej folii ochronnej, w Kuro nie lubimy kompromisów dlatego stawiamy wyłącznie na folie wiodących producentów w branży.

STEK to folia tzw. IV generacji, czyli takiej, która łączy zalety poliuretanów i powłok hydrofobowych. STEK DYNOshield ma zdolność samoregeneracji, zapewnia ekstremalnie głęboki połysk bez efektu „skórki pomarańczy”. Folia jest przezroczysta, nie żółknie, dzięki swojej hydrofobowości zdecydowanie ułatwia bieżące utrzymanie czystości pojazdu. Poprawnie zaaplikowana folia jest niemal niewidoczna, tak niepozorna warstwa skutecznie jednak chroni samochód przed odpryskami, wżerami po ptasich odchodach, rysami a nawet drobymi przygodami parkingowymi.

Jednak sama folia to nie wszystko, w KURO zabezpieczamy również wszelkie nieoklejane elementy jak felgi, szyby, elementy z tworzywa czy wnętrze pojazdu zestawem powłok ochronnych.

 
✅ zabezpieczenie ceramiczne felg - AQUA Wheel Coating
✅ zabezpieczenie hydrofobowe wszystkich szyb - Aqua Glass Protection
✅ impregnacja wnętrza - Colourlock Polska oraz Waxoyl Polska UPT
✅ zabezpieczenie elementów z tworzywa - Max Protect UNC-R
 
Odbierasz nowy samochód i myślisz o jego zabezpieczeniu? Zapraszamy do kontaktu:
______________________________
𝗼𝗰𝗵𝗿𝗼𝗻𝗮 𝗹𝗮𝗸𝗶𝗲𝗿𝘂: +𝟰𝟴 𝟱𝟳𝟬 𝟰𝟬𝟯 𝟰𝟬𝟯
𝗳𝗼𝗹𝗶𝗲 𝗼𝗰𝗵𝗿𝗼𝗻𝗻𝗲 𝗣𝗣𝗙: +𝟰𝟴 𝟳𝟯𝟬 𝟵𝟬𝟵 𝟵𝟬𝟳