Samochód był częścią floty dużej firmy jako auto prezesa i tak też został utrzymany. Wszystkie serwisy w ASO a rzeczy eksploatacyjne robione wcześniej niż trzeba, żeby uniknąć ewentualnych nieprzyjemnych niespodzianek. Samochód przejechał w krótkim czasie delikatnie ponad 120 000 tylko na długich trasach (taka specyfika firmy) więc nadal wygląda świeżo. Tym bardziej, że był użytkowany tylko przez jedną osobę.

Samochód został na życzenie kupiony z Niemiec przez Porsche Warszawa. W dniu zakupu miał przejechane 20 000 km. Klient zdecydował się na taki zabieg ze względu na bardzo bogate wyposażenie, ciekawą specyfikację i dostępność samochodu od ręki.
To była świetna decyzja bo auto naprawdę pięknie się prezentuje i podobnie jeździ. Dzięki temu bardzo szybko Audi stało się ulubionym samochodem klienta. Polegał na nim we wszystkich trasach więc też serwis tego auta musiał być nienaganny. Dlatego nowy klient kupując auto dostaje w pakiecie świeżo wymienione tarcze, klocki, olej (podczas serwisu w czerwcu) oraz nowe opony.

Q8 jest absolutnie bezwypadkowe. 
Właściciel wychodził z założenia, że oryginalne to najlepsze więc wszystkie dodatki jak relingi dachowe, płotek do bagażnika (może być przegrodą albo hamować przesuwanie się towarów w bagażniku) czy sitaka są prosto od Audi. Zainwestował również w odpowiednie przygotowanie samochodu do jazdy. Cały przód auta został od razu po zakupie zabezpieczony folią PPF - chroniącą od uszkodzeń mechanicznych ale na tyle przezroczystą że wogóle nie rzuca się w oczy. W środku na listwach piano black oraz na ekranach znajduje się folia PPF a na reszcie auta jest powłoka.
Wyposażenie dla tej wersji absolutnie pełne. 

Pakiet S line nie tylko świetnie wygląda na zewnątrz ale również w środku. Fotele prezentują się bardziej sportowo i rzeczywiście charakteryzują się wybitnie dobrym trzymaniem bocznym. Są natomiast są bardzo wygodne. W połączeniu ze świetną dynamiką oszczędnego silnika oraz highendowym Audio Bang and Olufsen - daje idealne auto do komfortowej i luksusowej jazdy. W takim wyposażeniu jest to jedyna taka sztuka w Polsce.

Stosunkowo niedawno w serwisie został wgrany nowy program skrzyni biegów który poprawia jej działanie i osiągi. Naturalnie na wszystkie serwisy są faktury.
Klient jest bardzo pedantyczną osoba co naprawdę widać po samochodzie. 

Dzięki stanowi w jakim klient utrzymał ten samochód oraz niedawnym (dużym) serwisom - Audi Q8 stało się dla nowego właściciela bez problemowym autem.