R
Zielone audi rsq8 po tuningu wizualnym i mechanicznym
zielone Audi rsq8 po tuningu wizualnym i mechanicznym
Zielone audi rsq8 po tuningu wizualnym i mechanicznym
zielone Audi rsq8 po tuningu wizualnym i mechanicznym

Audi RSQ8

W świecie motoryzacji bez wątpienia rządzą szybkie, sportowe samochody; Ferrari, Lamborgini czy Audi R8 wyglądają obłędnie i dają niesamowitą przyjemność z jazdy dzięki czemy stały się obiektem marzeń wielu pasjonatów motoryzacji.

W świecie samochodów  istnieje jednak  coś, co kładzie się na dno serca każdego entuzjasty szybkich samochodów - mowa o Audi RSQ8,  szybki samochód który nie tylko dają ogromną przyjemność z jazdy ale może posłużyć jako rodzinny samochód do miasta ;)

Ale co, gdy już  potężne dzieło inżynierii stanie się najszybszym na świecie, osiągając 1057 koni mechanicznych oraz 100-200 km/h w  zaledwie 5,1 sekudny?

Sama moc to nie wszystko  dla tych, którzy chcą jeszcze bardziej podkreślić charakter tego samochodu, istnieje wiele możliwości. Zacznijmy od zmiany koloru za pomocą folii PPF - to tylko początek naszej modyfikacji, ale już robi olbrzymie wrażenie. Karbonowe dokładki, nowe koła, całkowita stylizacja wnętrza oraz modyfikacja układu dolotowego i wydechowego - to tylko część zmian, które odmieniły czarne Audi RSQ8 w prawdziwą bestię na drodze.
 

W KURO  jesteśmy dumni z udziału w tym ekscytującym projekcie, który przekształcił to auto w najszybsze na swiecie Audi RSQ8.  

 

Jeśli również marzysz o tym, aby Twój samochód stał się wyjątkowy, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem specjalistów:

________________________________
🔧 𝐌𝐞𝐜𝐡𝐚𝐧𝐢𝐤𝐚:
Mateusz +48 732 909 902
Tomasz +48 783 770 318
💣 𝐌𝐨𝐝𝐲𝐟𝐢𝐤𝐚𝐜𝐣𝐞: Łukasz +48 533 333 340
info@kuro.pl