R

Dlaczego Kuro współpracuje tylko z najlepszymi?

Jak doskonale wiesz oprócz pasji z jaką realizujemy swoją pracę, stawiamy w Kuro kompleksową obsługę nawet najbardziej nietypowych projektów. To wszystko przy zachowaniu bezkompromisowej jakości do której przyzwyczailiśmy Cię od początku naszego istnienia.

Zdając sobie sprawę, że doceniasz nasze podejście nawiązujemy współpracę wyłącznie z firmami, których sposób myślenia jest spójny z tym w który wierzymy i który realizujemy w Kuro a jakość świadczonych przez nie usług stoi na absolutnie najwyższym poziomie. Wybierając dla Kuro partnerskie biuro podróży decyzja mogła być zatem tylko jedna: Jagiellonia Podróże.

Co nas przekonało oprócz ponad 30 lat doświadczenia Jagiellonii?

 
Obok propozycji wszystkich renomowanych organizatorów również oferty szyte na miarę według naszych wytycznych, indywidualne podejście
 i zaopiekowanie zarówno na etapie wyboru ofert jak i podczas podróży. Choć większość kwestii załatwiamy zdalnie, nie bez znaczenia przy rezerwacji naszych prywatnych i firmowych wyjazdów było też to, że za sterami Jagiellonii stoją ludzie z Krakowa i tu też mieści się ich biuro stacjonarne.

Przystępując do programu 𝗡𝗮𝗷𝗹𝗲𝗽𝘀𝗶 𝗱𝗹𝗮 𝗡𝗮𝗷𝗹𝗲𝗽𝘀𝘇𝘆𝗰𝗵 -  którego organizatorem jest Jagiellonia a który zrzesza topowe firmy z Krakowa mamy krótki przekaz - trafisz pod skrzydła najlepszych specjalistów w dziedzinie podróży. Wiemy, że nam ufasz, ale... nie musisz nam wierzyć na słowo.

Przekonaj się osobiście! Odbierając od nas samochód, znajdziesz w nim voucher do Biura Podróży Jagiellonia, który możesz wykorzystać na swój #𝗨𝗿𝗹𝗼𝗽𝗜𝗱𝗲𝗮𝗹𝗻𝘆 - #𝗧𝗮𝗸𝗝𝗮𝗸𝗟𝘂𝗯𝗶𝘀𝘇! Pamiętaj też, że bookując swoje wakacje w Jagiellonii nie przepłacisz choćby złotówki w stosunku do cen bezpośrednio u organizatorów a do każdej rezerwacji otrzymujesz kartę programu Najlepsi dla Najlepszych która upoważni Cię do skorzystania z benefitów u wszystkich firm partnerskich zrzeszonych w programie.

 

Na koniec coś ekstra - pakiet specjalny Kuro Podróże!


Na czym to polega? Ty wylatujesz na wakacje z Jagiellonią. Zostawiasz nam swój samochód lub odbieramy go ze wskazanego przez Ciebie miejsca.
W czasie gdy wypoczywasz, my kompleksowo zajmujemy się wykonaniem zleconych przez Ciebie działań (detailingowych, serwisowych lub jednych
i drugich) po czym odstawiamy samochód pod wskazany adres lub na krakowskie lotnisko na umówiony wcześniej termin.