PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZA RĘCZNA MYJNIA W KRAKOWIE!

Jako pierwsi i jedyni w Krakowie przenosimy wzorce ze świata detallingu do codziennej pielęgnacji aut. Wprowadzamy nowe standardy, zmieniamy podejście do dbania o samochody i zapewniamy pełne bezpieczeństwo wykonywanych usług. Przyjdź i poznaj zupełnie nową jakość, a już nigdy nie skorzystasz z innej myjni!


Profesjonalizm

mycie samochodu to dla nas wieloetapowy, złożony proces. Przykładamy jednakową wagę do czyszczenia każdego, nawet najmniejszego detalu pojazdu i korzystamy wyłącznie z narzędzi oraz preparatów najwyższej klasy.

dodatkowo pokazujemy, w jaki sposób dbać o auto, aby zawsze wyglądało jak nowe.


Woskowanie

aby twoje auto wyglądało jak najlepiej, po usłudze mycia rekomendujemy aplikację wysokiej jakości wosku.

używane przez nas woski, to najlepsze, wyselekcjonowane produkty, uwydatniające piękno lakieru i charakteryzujące się podwyższoną trwałością.


Bezpieczeństwo

pielęgnując pojazd, korzystamy wyłącznie z bezpiecznej i biodegradowalnej chemii samochodowej, którą dobieramy indywidualnie, w zależności od rodzaju zabrudzenia.

Kuro wash to jedyna myjnia w krakowie gwarantująca perfekcyjnie czyszczenie karoserii z bezwzględną dbałością o bezpieczeństwo powłoki lakierniczej oraz przedłużenie jej trwałości.


Door-to-Door

Mamy świadomość, że wygospodarowanie czasu na wizytę w myjni bywa trudne. Dlatego proponujemy obsługę door-to-door, która gwarantuje pełną swobodę.

Sami zgłaszamy się po samochód, by zabrać go do kuro i perfekcyjnie umyć, po czym odstawiamy pojazd w ustalone miejsce o wybranej porze.


Mycie na zimę

Z myślą o klientach chcących zabezpieczyć samochód przed zimnym sezonem stworzyliśmy specjalny pakiet jesień-zima. Obejmuje dokładne mycie pojazdu, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc narażonych na zimowe warunki drogowe.

Dodatkowo zabezpieczamy zewnętrzne elementy auta preparatami o podwyższonej odporności na działanie soli i ujemnych temperatur.


Pielęgnacja Wnętrza

PRZEPROWADZAMY KOMPLEKSOWĄ PIELĘGNACJĘ WNĘTRZA SAMOCHODU Z WYKORZYSTANIEM WYSELEKCJONOWANYCH PREPARATÓW, RÓŻNYCH W ZALEŻNOŚCI OD CZYSZCZONEJ POWIERZCHNI. SPRZĄTAMY CAŁE WNĘTRZE, ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM ELEMENTÓW SKÓRZANYCH I PLASTIKOWYCH.

OFERUJEMY RÓWNIEŻ USUWANIE NIEPRZYJEMNYCH ZAPACHÓW METODĄ OZONOWANIA.