Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zespół KuroDetailing to prawdziwi miłośnicy motoryzacji. Wierzymy, że każde auto ma prawo do pięknego wyglądu. Wiemy doskonale, jak sprawić, by lakier lśnił jak szkło, wnętrze zachwycało czystością, a każdy detal pojazdu został odpowiednio zabezpieczony na długo. Poznajmy się lepiej.

KURO Filozofia

Wszyscy w branży opowiadają o swojej „pasji do aut”. Ja takich banałów powtarzać nie będę. Zamiast tego powiem, jak działamy. Przyjeżdżasz do nas swoim ukochanym autem. Mówisz o tym, czego potrzebujesz, a my podpowiadamy najlepsze rozwiązania. Efekt przechodzi Twoje najśmielsze oczekiwania. Twój samochód wyróżnia się z tłumu, wygląda jak nigdy wcześniej. Dlaczego? Regularne dbanie o samochód to w KURO kompleksowa obsługa od A do Z – bieżąca pielęgnacja na co dzień (KURO Wash), regularna obsługa mechaniczna (KURO Mechanic), a także, w wyjątkowych okolicznościach, zaplecze z lawetami przystosowanymi do transportu każdego pojazdu. Gdy zdecydujesz się na opiekę KURO, to zajmiemy się Twoimi wszystkimi motoryzacyjnymi zmartwieniami, a Ty będziesz mógł wyłącznie cieszyć się jazdą. Kuszące, prawda?

Michał Mazurek
CEO
Chronimy Twoje oczko w głowie!

Doskonale wiem, czym jest pedantyczna dbałość o samochody. Od lat dbam o lakiery, aplikuję rozmaite woski, testuję nowe kosmetyki i weryfikuję jakość i trwałość powłok ochronnych. Zabezpieczam nimi najdelikatniejsze lakiery bezcennych motoryzacyjnych perełek. Przyjedź swoim ukochanym autem, a ja pomogę Ci dobrać kosmetyki i metody odpowiednie do Twoich potrzeb i możliwości. 

Piotr Kuciel
Szef działu detailingu
Myjemy jak należy!

Wypracowaliśmy autorską metodę, dzięki której każde auto będzie umyte nie tylko dokładnie, ale przede wszystkim bezpiecznie! Najpierw pokrywamy karoserię specjalną pianą, pomagającą bezpiecznie usunąć brud w postaci luźnego osadu. Środki chemiczne i sposób czyszczenia są dobierane indywidualnie do każdego samochodu. Szczególny nacisk kładziemy na dobór bezpiecznych preparatów, dzięki który mamy pewność, że lakier nie zostanie zdegradowany. Korzystamy tylko z szamponów o neutralnym pH, wiader z Grit Guard oraz ultradelikatnych rękawic z wełny owiec Merino. 

Kuba Godula
Detailer, fotograf
Lakier to podstawa

Polerowanie lakieru może być sztuką. Przesadzam? Przyjdź i zobacz, jak pracuję, a nie będziesz miał żadnych wątpliwości. Na proces pełnej korekty lakieru składa się odpowiednie przygotowanie powierzchni do pracy, czyli gruntowne usuwanie osadów i innych zabrudzeń, precyzyjna inspekcja lakieru, weryfikacja jego grubości w różnych miejscach, oraz umiejętne, wieloetapowe polerowanie. Zwieńczeniem mojej pracy nad lakierem jest jego odpowiednie zabezpieczenie, woskami lub powłokami, zawsze dostosowanymi do Twoich oczekiwań i możliwości finansowych. 

Dawid Polak
Detailer, specjalista ds. renowacji i zabezpieczenia lakieru
Liczy się wnętrze

W KURO wiemy, że komfort podróży to przede wszystkim czyste, zadbane wnętrze. Zatroszcz się o skórę, regularnie ją czyść i impregnuj, a odwdzięczy Ci się idealnym, lekko matowym wyglądem. Jeśli nie odwiedziłeś KURO wcześniej i skóra w Twoim aucie nie wygląda jak powinna - dopilnuję, by znów wyglądała jak najlepiej. Jeśli jest już za późno - wymienię przetarty element, aby wnętrze znów prezentowało się jak nowe. 

Wojtek Włodarczyk
Szef kliniki wnętrz, specjalista ds. tapicerstwa samochodowego i renowacji skór
Zadbaj o serce Twojego auta!

KURO to nie tylko piękne, zadbane lakiery. To także codzienna opieka nad sercem Twojego samochodu. Filtry, oleje, elementy eksploatacyjne? W KURO masz pewność, że mechanicy wymienią zużyte części z odpowiednią starannością i dbałością o detale oraz zaproponują zakup w atrakcyjnej cenie. W KURO Mechanic zadbamy zarówno o naprawę twojego pojazdu, jak również o bezpieczeństwo Twojego lakieru – w końcu ochrona lakieru to nasza specjalność. 

Jan Żarów
Szef działu mechanika & customs, specjalista ds. modyfikacji mechanicznych
Zaufaj doświadczeniu

Powierzchnia lakieru Twojego samochodu posiada nieestetyczne wgniecenia?
Nie chcesz lakierować elementu, ponieważ zależy Ci na zachowaniu jego
oryginalności? A może konieczna będzie estetyczna naprawa SPOT?
Bezinwazyjnie usunę defekty z karoserii, aby przywrócić jej idealny wygląd.
Pracuję z wykorzystaniem wyłącznie najlepszych narzędzi,
a moje wieloletnie doświadczenie to gwarancja bezpieczeństwa Twojego lakieru.

Kuba Igielski
Szef działu SMART REPAIR, specjalista ds. usuwania wgnieceń PDR